NOS-Cirkel

Hieronder weergegeven een overzicht van de actieve telefoonnummers en e-mail-adressen in het nuldelijnsondersteuningssysteem. In het overzicht zijn de contactgegevens opgenomen van de Landelijk Coördinator Nuldelijnsondersteuning (LCNOS) en de actieve NOS Regio’s.
De e-mailadressen van de regio Groningen, Friesland en Drenthe en de regio Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland zijn dus nog niet actief.

Landelijk Coördinator Nuldelijnsondersteuning

Nuldelijnsondersteuning in de Regio

Regio indeling Mobiel E-mailadres(sen)
Groningen,
Friesland,
Drenthe
(+31) 6 23 43 97 56 rcgroningen@nuldelijnsondersteuning.nl
rcfriesland@nuldelijnsondersteuning.nl
rcdrenthe@nuldelijnsondersteuning.nl
Overijssel,
Flevoland,
Gelderland
(+31) 6 13 18 36 87 rcoverijssel@nuldelijnsondersteuning.nl
rcflevoland@nuldelijnsondersteuning.nl
rcgelderland@nuldelijnsondersteuning.nl
Utrecht,
Noord-Holland,
Zuid-Holland
(+31) 6 00 00 00 00
Zeeland,
Noord-Brabant,
Limburg
(+31) 6 23 09 79 17
(+31) 6 23 46 27 36
(+31) 6 23 19 64 78
rczeeland@nuldelijnsondersteuning.nl
rcbrabant@nuldelijnsondersteuning.nl>
rclimburg@nuldelijnsondersteuning.nl>

Medewerker Nuldelijnsondersteuning